۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83786908
۱ نفر

برچسب‌ها

‌روان‌خواه: درباره فساد حرف زدم و محروم شدم

تهران- ایرنا- سرمربی نیروی زمینی گفت: من چندی پیش درباره فساد و شرط‌بندی مصاحبه انجام دادم و بسیاری از افراد این موضوع را تایید کردند. من از از ماجراهایی در این فوتبال پرده برداشتم که وجود داشت.

«امیدرضا روان‌خواه» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره محرومیت خود از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همه من را می‌شناسند، سال‌هاست در این فوتبال کار کرده‌ام و هیچ وقت از دایره صداقت و اخلاق خارج نشده‌ام.

وی افزود: من چندی پیش درباره فساد و شرط‌بندی در فوتبال مصاحبه کردم و بسیاری از افراد این موضوع را تایید کردند. من از از ماجراهایی در این فوتبال پرده برداشتم که وجود داشت.

سرمربی نیروی زمینی خاطرنشان کرد: ماجرای محرومیت من فقط به خاطر صحبت‌هایی است که درباره فساد و شرط‌بندی انجام دادم و ربطی به هیچ ‌مساله ‌دیگری ندارد. اینکه گفته می‌شود به خاطر استقلال محروم شده‌ام، شایعه و به دور از واقعیت است.

روان‌خواه تصریح کرد: در این فوتبال وقتی بازیکن سفارشی می‌آمد، به خاطر اصول و عقایدی که داشتم بازیکنانی را انتخاب می‌کردم که از نظر فنی در سطح بالایی بباشند چرا که برای من شرافت کاری از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

وی در پایان گفت: مرا جریمه کردند و گفتند این مبلغ را پرداخت کن و مشکلی نخواهد بود اما برای من جای سوال است که چرا باید فساد در فوتبال وجود داشته باشد و وقتی حرف بزنی، محروم می‌شوی؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =