۳۴۳متقاضی مسکن مهر عالیشهر اقدامی برای پرداخت قسط‎ نکردند

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: ۳۴۳ متقاضی مسکن مهر این شهر تاکنون کارت قسط دریافت نکردند و چنانچه تا ۲۰خرداد در این خصوص اقدام نکنند نرخ سود تسهیلات آنها از چهار به ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

علی مقاتلی روز چهارشنبه در این رابطه افزود: در راستای ضرب الاجل وزارت راه و شهرسازی در تعیین و تکلیف فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر و با توجه به ابلاغیه شرکت عمران شهرهای جدید کشور، تعداد متقاضیانی که اقدام به دریافت دفترچه اقساط نکردند نرخ سود تسهیلات وام مسکن مهرآنها به طور قطع افزایش می‌یابد. 

وی یادآور شد: پروژه مسکن مهر شهر جدید عالیشهر به پایان رسیده و سه هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی مهر افتتاح و تحویل متقاضیان شده که از این شمار ۳۴۳ واحد فاقد کارت اقساط هستند.

مقاتلی اختلاف بین اعضا و تعاونی‌ها را از جمله دلایل دریافت نکردن دفترچه قسط از سوی متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید عالیشهر عنوان کرد. 

وی اظهار کرد: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر از چهار به ۱۸ درصد برای متقاضیانی است که واحد خود را تحویل نمی‌گیرند و یا اقدامی برای دریافت دفترچه اقساط نمی‌کنند که این رویکرد طبق مصوبه بانک مسکن و هماهنگی وزارت راه و شهرسازی تا ۲۰ خردادماه عملیاتی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =