تربیت مدرس به کارکنان آسیب‌دیده از کرونای این دانشگاه وام می‌دهد

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره بنیاد خیرین دانشگاه تربیت مدرس گفت: پس از شناسایی خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و کارکنان بی‌بضاعت دانشگاه، وام بلاعوض و مدت‌دار از سوی این خیریه به خانواده‌ها پرداخت می‌شود.

محسن محمد زاده روز چهارشنبه در گفت و گویی که دانشگاه تربیت مدرس منتشر کرد، افزود: بسیاری از هموطنان در ماه‌های اخیر شغل خود را از دست داده و با تعطیلی کسب و کارها دچار خسارت و مشکلات معیشتی شدند. دانشگاهیان تربیت مدرس برای یاری اقشار آسیب دیده در دو قالب، اقدام به جمع‌آوری کمک و رفع نیاز همنوعان خود کرد.
وی افزود: یکی از روش‌های یاری رساندن به نیازمندان، به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در قالب "پویش همدلی" انجام شد که تاکنون با عملکرد درخشان تشکل‌های مختلف کمک‌های خوبی جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شده است.

رییس هیات مدیره بنیاد خیریه دانشگاه ادامه داد: در روش دوم این بنیاد در قالب کمک‌های خیرین با هدف کم کردن فشار از روی اقشار کم درآمد دانشگاه، پویش "درخواست کسر از حقوق" را راه اندازی کرد و تعدادی از اساتید و کارمندان دانشگاه در این پذیرش شرکت کردند.
محمد زاده تصریح کرد: این کمک‌ها پس از جمع آوری و شناسایی خانواده‌ها و کارکنان بی بضاعت دانشگاه در دو بخش به صورت وام بلاعوض و وام مدت دار در اختیار این خانواده‌ها قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از این مبالغ به صورت نقد بوده و بخش دیگری از آن به صورت تعهدی است که طی ماه‌های آینده از محل حقوق همکاران تامین می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =