واحدهای مسکونی مددجویان ایلام تیرماه امسال واگذار می شود

ایلام- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: فاز دوم پروژه مسکن مددجویان این‌ نهاد با همکاری بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان تا تیرماه امسال تکمیل و پرونده این طرح بسته می شود.

قنبر موسی نژاد روز پنجشنبه در نشست با فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام اظهار داشت: این پروژه بزرگ مسکونی در ۲ فاز اجرایی شده و فاز نخست آن شامل ۴۱۰ واحد بود که در سال های گذشته تکمیل و به مددجویان فاقد مسکن واگذار شده است.

وی افزود: فاز دوم پروژه نیز ۲۲۱ واحد بوده که تا کنون ۱۵۶ واحد آن تکمیل و واگذار شده و مابقی آن که ۵۶ واحد است تا تیرماه امسال تکمیل و واگذار می شوند.

مدیرکل کمیته امداد ایلام با بیان اینکه بیش از ۳۱ هزار و ۵۰۰ خانواده نیازمند تحت حمایت این نهاد هستند خواستار همکاری سپاه در قالب پویش همدلی برای ایران همدل در زمینه تهیه سبد غذایی و غذای گرم برای مددجویان این نهاد شد.

موسی نژاد تاکید کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون علاوه بر توزیع روزانه پنج هزار پرس غذای گرم، ۱۰ هزار سبد غذایی در بین نیازمندان این استان توزیع کرده و این روند همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام نیز گفت: در روزهای آینده تعداد پنج هزار پرس غذا و یک هزار سبد غذایی برای توزیع در بین مددجویان کمیته امداد استان در اختیار این نهاد قرار می گیرد.

سردار جمال شاکرمی افزود: این تعداد غذا و سبد غذایی بین مددجویان شهرستان ایلام توزیع خواهد شد ضمن اینکه تلاش خواهیم کرد تا در تامین غذا و سبد غذایی مددجویان شهرستان های تابعه نیز مشارکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد و سپاه پاسداران در زمینه محرومیت زدایی در استان ایلام همکاری و تعامل بسیار نزدیک و کارسازی باهم دارند، تاکید کرد: در قالب این تعاملات تاکنون پروژه های مشترک زیادی با همکاری این دو دستگاه در سطح استان اجرایی شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: نمونه بارز این تعامل ساخت پروژه ۶۳۱ واحدی برای مددجویان این نهاد بوده که در مرحله پایانی قرار دارد.

سردار شاکرمی ادامه داد: پیشتر نیز سه هزار سرویس بهداشتی در نقاط مختلف این استان بویژه در مناطق روستایی برای مددجویان کمیته امداد ساخته شده است.

وی گفت: در اجرای این پروژه اگرچه با تنگناهای مالی مواجه بوده ایم اما تلاش شده از محل منابع مختلف و استفاده از توان خیرین این کاستی ها برطرف شود.

۷۰ هزار ایلامی از خدمات کمیته امداد برخوردارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =