توزیع بهترین فیلم جشنواره جهانی فجر در شبکه نمایش خانگی

تهران- ایرنا- فیلم سینمایی «ائو» (خانه) که عنوان بهترین فیلم جشنواره جهانی فجر را در کارنامه دارد از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

فیلم سینمایی ائو اولین ساخته بلند سینمایی اصغر یوسفی‌نژاد با نمایش در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر توانست سیمرغ زرین و سیمین بهترین فیلم و فیلمنامه را دریافت کند. 

این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نیز با استقبال گسترده منتقدان و اهالی سینما روبرو شد و از مهرماه سال ۱۳۹۶ در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد.

فیلم سینمایی ائو از اکران در سینماهای هنر و تجربه و حضور در هجده جشنواره‌ معتبر بین‌المللی از جمله جشنواره فیلم توکیو، پکن، شب‌های سیاه تالین، ترنسیلوانیا، استانبول و ... از فردا وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

ائو داستان یک روز از زندگی سایه است که به‌خاطر ازدواج، از شش سال پیش ارتباطش را با خانواده‌ قطع کرده است؛ زمانی به خانه برمی‌گردد که طبق وصیت پدرش مأموران جسد او را به اتاق تشریح دانشگاه منتقل می‌کنند. اما سایه نمی‌تواند با این وصیت نامتعارف کنار بیاید.

محدثه حیرت، رامین ریاضی، غلامرضا باقری، وحیده نویدی، رضا محمودی، حامد غفارپور، حسام کاظمی، محسن کهنسال، رضا محمدی، حمید صلاحی، شمس‌الله کیان، سحر داوودی، غلامرضا آقاجانی، سلوی خدایی از بازیگران فیلم ائو (خانه) هستند.

پخش نسخه اینترنتی ائو را شرکت هنر اول برعهده دارد و فیلم در بستر سایت فیلیمو از فردا در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

ائو (خانه) از فردا ۲۵ اردیبهشت وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha