۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 1347
کد خبر: 83785977
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع نان با روغن مهربانی در مهاباد

مهاباد- ایرنا- «امید بابلی»، صاحب یکی از نان روغنی‌های مهاباد همزمان با شب احیا و لیالی قدر به صورت رایگان در بین مشتریان خود نان روغنی توزیع کرده است.

هدف‌اش حمایت از نیازمندان و افراد بی‌بضاعت می‌باشد و طی روزهای اخیر بیش از ۵۰۰ قرص نان روغنی رایگان پخش کرده و در حقیقت یک روز کاری را همراه با همکارش به پخت نان روغنی اختصاص داده است.

این نانوای نیکوکار می‌گوید: ماه مبارک رمضان علاوه بر اینکه بهار قرآن و فرصتی برای پالایش و تقویت ابعاد روحانی و جسمانی مؤمنان است، فضای معنوی مناسبی نیز برای خدمت به هم‌نوعان و دستگیری از نیازمندان محسوب می‌شود.

وی کمک به فقرا را از توصیه‌های دین مبین اسلام و بزرگان دین دانست و بیان کرد: امیدوارم در این روزهای سخت که مردم به دلیل مشکلات اقتصادی و موضوع کرونا آسیب دیده‌اند، هرکس در حد توان و اندازه خود در کمک به نیازمندان سهیم باشد.

شب‌های قدر فرصتی طلایی و استثنایی برای شست‌وشو و صیقل آینه دل است و باید قدرشناس این لحظات سرنوشت‌ساز این روزها بود.

خداوند هیچ تلاشی را بدون پاداش نمی‌گذارد و رمضان را که ماه مغفرت و رحمت الهی است، ماه صعود به مقام فرشتگان و رسیدن به خود قرار داده تا انسان بتواند با سعی و تلاش، خود را به این درجات برساند.

می‌توان گفت که رمضان در روز قیامت، کسی را شفاعت می‌کند و ارج می‌نهد که در این ماه، علاوه بر امساک و غلبه بر شهوت، به فکر دیگران و مشکلات سایر مسلمانان بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =