تمرکز بازرسان ستاد مقابله با کرونا گناوه بر مجتمع‌های تجاری باشد

گناوه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: بازرسان و ناظران اعزامی ستاد مقابله با کرونا این شهرستان به منظور بررسی وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط صنوف، اولویت اول را بر مجتمع‌های تجاری متمرکز کنند.

حسین امیری روز چهارشنبه در جلسه کمیته ستاد نظارت مقابله با کرونا این شهرستان افزود: درپی برگزاری جلسه شورای تامین با مسئولان مرتبط با بازار مقررشد، نظارت و بازرسی‌ها از مغازه‌های تجاری با محوریت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از قبل شدت یافته و از سرگرفته شود.

وی اظهار داشت: باتوجه به اینکه بازار تجاری این بندر از مراکز مهم خرید هموطنان اقصی نقاط کشور است، به عنوان نقاط مهم خطرناک برای شیوع کرونا قلمداد می‌شود و باید برای حفظ سلامتی بازاریان و همشهریان تدابیر لازم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اتخاذ شود.

وی گفت: بازاریان این بندر سهم بزرگی در پیشگیری از شیوع گسترده کرونا نه تنها در شهرستان بلکه استان بوشهر داشتند که ضمن تقدیر از آنان باید همچنان نکات بهداشتی را در هنگام خرید مقابل مشتری که بیشتر از استان‌های همجوار از جمله خوزستان که با خیز بیماری کرونا مواجه شده‌اند، بخوبی رعایت کنند.

امیری افزود: با بازگشایی بازار تجاری این بندر، مغازه داران ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و دستکش شدند اما در این مرحله باید سخت‌گیری بیشتری صورت گیرد.

وی بیان کرد: بازرسان و ناظران اعزامی ستاد مقابله با کرونا در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی توسط مغازه داران و پس از تذکر برخورد قانونی و اقدام به مهروموم کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گناوه افزود: برگزاری نشست با نمایندگان بازار تجاری این بندر توسط دستگاه‌های مرتبط در دستور کار قرار گیرد و مسئولیت اصلی به خود آنان محول و مسئولان نظارت کنند.

وی  گفت: شهرداری این بندر نسبت به ضدعفونی خیابان‌ها و معابر  مجتمع های تجاری اقدام کند.

بازار تجاری گناوه از بازارهای معروف و پرمشتری کشور و استان بوشهر  است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =