دستگاه قضایی لرستان امیدواری مردم را به اعتماد تبدیل کرد

خرم‌آباد - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: دستگاه قضا در استان با بهره‌مندی از تمام ظرفیت خود در جهت حفظ سلامت و امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی، امیدواری مردمی را به اعتماد عمومی تبدیل کرد.

بیژن دارایی روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: دادگستری لرستان با ورود فعال، بیطرفانه و شجاعانه همچنین نظارت مستقیم مقام ارشد قضایی استان توانست بر تمام فرایند انتخابات مجلس شورای اسلامی نظارت و با رویکرد پیشگیری و قضازدایی حافظ سلامت و امنیت انتخابات باشد.

وی افزود: در اجرای برنامه مربوط به انتخابات و در حالی که بسیاری از حوزه‌های انتخابیه استان جزو حوزه‌های حساس و دارای وضعیت امنیتی قرمز بوده و با بهره‌مندی از ظرفیت تمامی اعضای ستادها بویژه نیروهای امنیتی و انتظامی توانستیم که سالم‌ترین و ایمن ترین انتخابات بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم بزنیم.

وی گفت: با بهره‌مندی از تمام ظرفیت دستگاه قضایی در جهت حفظ سلامت و امنیت انتخابات توأم با رعایت بی طرفی توانستیم که امیدواری مردمی را به اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضایی تبدیل کنیم.

دارایی بیان کرد: سامانه جامع اطلاعات مردمی www.sajam.scpd.ir ظرفیت بسیار مناسبی در پیشگیری و برخورد با تخلفات و جرایم مربوط به بیماری کرونا می‌باشد، که با عضویت حدود یکهزار و ۱۰۰ نفر دیده بان برای دریافت و پیگیری گزارش مربوط به آسیب‌های اجتماعی و جرائم فعال می‌باشد.

وی گفت: تاکنون در راستای مشکلات بیماری کرونا بیش از ۱۰۰ گزارش از طریق این سامانه واصل و در حال پیگیری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =