کارکنان و استادان دانشگاه سمنان به مدد بیماران کرونایی آمدند

سمنان- ایرنا- معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان گفت: کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه ۲۷ دستگاه تجهیزات پزشکی به ارزش چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به بیماران کرونایی استان اهدا کردند.

فرزین یغمایی روز سه‌شنبه به رسانه ها اعلام کرد: این تجهیزات پزشکی در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی با کمک‌های  اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشگاه خریداری شد.  

 وی افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور و نیاز بخش درمانی به تجهیزات پزشکی مورد نیاز تنفسی، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان در اقدامی خودجوش نسبت به اهدای کمک‌های نقدی خود برای خرید این تجهیزات اقدام کردند.

وی با بیان اینکه اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان پاداش روز معلم خود را نیز برای این کار خیر اختصاص دادند افزود: در مجموع با کمک چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریالی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان و با پیشنهاد و مشورت مسوولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، نهایتا ۲۷ دستگاه از تجهیزات پزشکی مورد نیاز خریداری و در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان اظهار داشت: این دستگاه‌ها شامل چهار دستگاه الکتروکاردیوگراف، ۱۲ دستگاه پالس اکسیمتر و ۱۱ دستگاه ساکشن پرتابل است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha