تذکر نماینده تهران به نمایندگان سوال کننده از ظریف

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تذکر به نمایندگان سوال کننده از وزیر امور خارجه گفت: دیروز آقای ظریف برای پاسخ به سوالات ۱۰ نفر از نمایندگان در کمیسیون امنیت ملی حضور یافت ولی هیچ کدام از سوال کنندگان در جلسه حضور نداشتند.

علیرضا رحیمی در جلسه علنی روز سه‌شنبه در تذکر شفاهی با تسلیت شهادت جمعی از کارکنان نیروی دریایی ارتش به خانواده‌های داغدار و خسارت دیده و ملت ایران گفت:  امیدوارم مسئولین در ستادکل نیروهای مسلح دلایل این سانحه را به ملت ایران ارائه کنند و اجازه ندهند که به حادثه هواپیمای اوکراینی دچار گردد و مشمول مرور زمان شود.

تذکر اصلی من به همکاران خودم است. دیروز در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، ۱۰ نفر از نمایندگان سوال از آقای ظریف داشتند که وی و معاونش حضور داشتند ولی متاسفانه حتی یک نفر از همکاران سوال کننده حضور نداشتند و این جای تاسف دارد و هم بی‌احترامی به کمیسیون امنیت و خود مجلس و بی‌حرمتی به وزیر امور خارجه است که علیرغم حضور وی همکاران حضور نداشتند.

وی اضافه کرد: مهم این است که در این ایام سختی که کشور و ملت در این بلای کرونا درگیری هستند با همبستگی کامل و یک انسجام ملی بتوانیم از این حادثه عبور کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =