۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۶
کد خبرنگار: 888
کد خبر: 83785139
۲ نفر

برچسب‌ها

 پویش «قدر اربعین» در شب‌های قدر

قم- ایرنا- روابط عمومی جامعه الزهرا(س) اعلام کرد: پویش «قدر اربعین» به‌منظور دعا برای دریافت تذکره اربعین و ایجاد گفتمان واحد از سوی اداره کل امور فرهنگی این نهاد راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه الزهرا(س)، نظر به وضعیت کنونی جهان و زمزمه لغو همایش عظیم اربعین، پویش «قدر اربعین» از سوی اداره کل امور فرهنگی جامعه الزهرا(س) پیشنهاد شد که به تصویب معاونت فرهنگی تبلیغی این نهاد نیز رسید.

بر اساس این گزارش، پویش دریافت تذکره اربعین از دعا در شب‌های قدر با هشتک «#قدرِ_اربعین» در فضای مجازی ایجاد شده است تا جمیع مشتاقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با هم‌صدا شدن در شب‌های قدر در راستای دعا برای دریافت تذکره اربعین امسال به گفتمان واحد برسند.

اداره کل امور فرهنگی با انتشار احوال مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین(ع) در پویش «#قدرِ_اربعین» از یکایک دلدادگان حضرتش خواست تا هم‌صدا از خداوند منان زرق اربعین امسال را بخواهیم:

«قدرِ اربعین را تنها، قدریافتگان سلوک اربعین می‌دانند. آن‌ها که تمامیتشان ذیل امام متجلی شده و هویتشان در نسبت با امام تعریف می‌شود، آن‌ها که قدرشان در روی تافتن از باطل و روی آوردن به ائمه حق مقدر می‌شود.

اربعین حسینی محک ایمان است و پیاده‌روی اربعین آوردگاه حق خواهان باطل‌ستیز. این‌گونه است که اربعین به مومنان قدر می‌بخشد تا سلوک مومنانه رهروان طریق الحسین(ع) بر عیار ایمانشان بیافزاید و مشق رزم در رکاب منتقم حسین(ع) باشد.

بیایید به شکرانه‌ این قدر اربعین، اربعین را در قدر بخواهیم و در لیالی مبارک قدر که مقدرات رقم می‌خورد تقدیر سال آینده را حسینی طلب کنیم.

وعده‌ ما لحظات ملکوتی شب‌های قدر با دخیل بستن بر باب الحسین و با مدد از حضرت ولی‌عصر(عج)، دعا برای دستیابی به توفیق زیارت اربعین ...»./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =