توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس در مورد پرونده برانکو و استکوس

تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درمورد پرونده‌های حقوقی باشگاه از جمله پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ و فسخ قرارداد آنتونی استوکس توضیحاتی را ارائه داد.

مهدی خواجوند، در خصوص شایعه فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با مهاجم ایرلندی گفت: فسخ قرارداد با این بازیکن صحت ندارد اما ما روند قانونی مرتبط با عدم حضور به موقع این بازیکن را در تمرینات طی می‌کنیم و این پیگیری می‌تواند به هر نتیجه‌ای منجر شود.

خواجوند درباره اینکه از قول وی گفته شده در پرونده حقوقی شکایت برانکو، باشگاه پرسپولیس برنده خواهد بود، افزود: نگفتم که در این پرونده ما برنده خواهیم بود. بدیهی است اظهار نظر در خصوص نتیجه پرونده، غیر حرفه‌ای و غیر منطقی است. برخی‌افراد گفته بودند که تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه، محروم خواهیم شد اما من در این خصوص صحبت کردم که درباره این پرونده در این مقطع مشکلی نخواهیم داشت و نگران محرومیت نیستیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به جوی که به راه افتاده بود این نگرانی برای هواداران ما به وجود آمده بود اما ما در این مقطع این موضوع را مدیریت کردیم و صرف نظر از اینکه نتیجه دعوی حقوقی چه خواهد شد، کارها را طبق روال پیش خواهیم برد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =