۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 83785077
۰ نفر

برچسب‌ها

مدعی العموم مشکلات کارخانه تولید کنسانتره سیرجان را برطرف کرد

کرمان - ایرنا - دادستان شهرستان سیرجان گفت: در راستای تحقق شعار سال و فراهم کردن جهش تولید، به عنوان مدعی العموم مشکلات کارخانه تولید کنسانتره سیرجان را مورد بررسی قرار دادیم و با رفع مشکل این واحد تولیدی آماده بهره برداری شد.

محسن نیکورز روز سه شنبه در بازدید از کارخانه تولید کنستانتره شرکت زرین گوهر سیرجان افزود: پس از کسب گزارشی مبنی بر ایجاد مشکلاتی برای خط انتقال برق به یک کارخانه تولیدی در سیرجان، بلافاصله دادستانی به موضوع ورود و دستورات قضایی جهت برطرف شدن موانع راه اندازی خط تولید کنسانتره در این کارخانه صادر شد.

وی تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن بخشی از مسیر خط انتقال برق به این واحد تولیدی در املاک شخصی، مشکلاتی از ناحیه معارضین ایجاد شده بود که، پس از برگزاری چندین جلسه مشترک نهایتا با اصلاح بخشی از پروژه انتقال برق، مشکل چند ماهه انتقال برق به این واحد تولیدی برطرف شد.

دادستان سیرجان تاکید کرد: لازمه تحقق شعار جهش تولید،  حمایت از سرمایه گذاران برای توسعه تولید است که منجر به اشتغال پایدار و تحقق این شعار خواهد شد و دستگاه قضایی از همه ظرفیت خود در جهت تحقق شعار سال استفاده خواهد کرد.

وی بیان کرد: خط تولید کنسانتره این کارخانه که در ۱۷ کیلومتری محور سیرجان بندرعباس واقع شده، در فاز اول ۲۵۰ هزار تن کنسانتره تولید خواهد کرد که می‌تواند تولید خود را تا ۵۰۰ هزار تن نیز افزایش دهد.

نیک ورز با بیان اینکه فاز اول این کارخانه با اشتغالزایی مستقیم ۷۰ نفر و غیرمستقیم ۱۵۰ به زودی آغاز به کار خواهد کرد، افزود: این طرح با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوص فعالیت خود را آغاز کرده است.

شهرستان سیرجان در فاصله ۱۸۵ کیلومتری غرب مرکز استان قرار دارد و یکی از قطب های معدنی استان کرمان محسوب می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha