بیش از ۳۳۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران توزیع شد

تهران- مدیر کل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد که از ابتدای ماه رمضان تا کنون ۳۳۱ هزار و ۵۶۵ پرس غذای گرم میان نیازمندان تحت پوشش این نهاد توزیع شده است.

به گزارش روز سه شنبه کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنجی توزیع غذای گرم میان مدد جویان در قالب طرح اطعام مهدوی انجام می‌شود افزود:  هم اینک ۷۱ آشپزخانه در سطح استان دایر و روزانه ۱۰ هزار پرس غذا را میان نیازمندان استان توزیع می کنند. 

این مسئول عنوان کرد که توزیع غذای گرم نیز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با نظارت وزارت بهداشت صورت می‌گیرد. 

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ارزش مالی غذاهای توزیع شده را سه میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان ادامه خواهد داشت. 
پرپنچی همچنین به توزیع ۲۲۱ هزار و ۷۲۹ سبد کالای حمایتی بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش استان اشاره کرد و افزود:  این سبدهای حمایتی کالا شامل اقلام ضروری از جمله برنج، گوشت، مرغ، روغن، مکارونی، خرما، حبوبات و رب گوجه است. 

به گفته وی توزیع بسته های معیشتی تا پایان ماه مبارک رمضان میان افراد تحت پوشش استان ادامه خواهد داشت.  
پرپنجی کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون را ۶۵ میلیارد و ۹۰۵ میلیون تومان اعلام کرد و گفت که این کمک ها به صورت نقدی و کالا بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان یادآور شد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با استفاده از طریق روش‌های شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*، ۰۲۱۷۳۵۵ و درج عدد ۲، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸، از طریق بارکد خوان اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت، از طریق منوی اپلیکیشن ۷۲۴ رزمایش کمک مومنانه و سایت امداد تهران به آدرس https://tehran.emdad.ir کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها