۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۵
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83784550
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های بیش از ۵ استان بارانی است

تهران- ایرنا- بر اساس گزارش مرکز راه‌های کشور، بارش باران در جاده‌های بیش از پنج استان کشور ادامه دارد و تردد در جاده‌های شمالی بدون ترافیک گزارش شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع، ‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.  

در شبانه ‌روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار ٢٨٨ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل١.٣ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.  

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ١٧.٢ اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز ازتردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می‌دهد.

ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس گزارش شده است.

جاده های چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت - قزوین دارای بارش باران و جاده های هراز و آزادراه تهران - شمال صاف گزارش شده استآخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده های استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر می دهد.

آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران از تاریخ ٢٠ فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =