برترین‌های جشنواره نمایشنامه‌نویسی چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

شهرکرد-ایرنا- دومین جشنواره نمایشنامه‌نویسی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود در شهرکرد پایان یافت.

به گزارش ایرنا، در این دوره از جشنواره نمایشنامه " زنانی که با گرگها میدوند" نوشته آرزو ریاحی فارسانی به عنوان رتبه نخست انتخاب شد و جایزه ۲۰ میلیون ریالی به همراه لوح تقدیر را از آن خود کرد.

رتبه دوم این جشنواره را نمایشنامه "کافور " نوشته سارا اسماعیلی به همراه جایزه ۱۵میلیون ریالی و لوح تقدیر را از آن خود کرد.

رتبه سوم دومین جشنواره نمایشنامه‌ نویسی حوزه هنری استان را نیز، فرشاد صالحی برای نمایشنامه "تلواسه " به همراه جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی کسب کرد.

از سوی هیات داوران از نمایشنامه‌های سه روایت از یک زندگی در وضعیت قرمز نوشته رضا ولی پور دهکردی، کسپول نوشته سعید شیرزاد و نمایشنامه "اوتا نازیا" از مسلم سلیمانیان مورد تقدیر قرار گرفتند.

رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا ، آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان به صورت غیر حضوری و آنلاین در فضای مجازی برگزار شد.

حجت‌الله شیروانی در گفت و گو با ایرنا افزود: دومین جایزه نمایشنامه ‌نویسی حوزه هنری با هدف ارج نهادن به هنر نمایشنامه‌نویسی، معرفی نمایشنامه‌نویسان خلاق و دست‌یابی به تولیدات نمایشی مطلوب و اثرگذار برگزار شد.

وی گفت: ۱۷ اثر از نویسندگان چهارمحال و بختیاری در این جشنواره با هم به رقابت پرداختند که این آثار را احمدرضا رافعی بروجنی، مهرداد رایانی مخصوص و شهرام احمدزاده داوری کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =