۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۱
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83784273
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز ثبت نام تاسیس مراکز خدمات بهزیستی در خوزستان

اهواز- ایرنا - مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: ثبت نام مراکز خدمات بهزیستی(مثبت زندگی) همزمان با سراسر کشور از روز دوشنبه در خوزستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بهزیستی خوزستان غلامرضا صدیق راد عصر دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت : سازمان بهزیستی به عنوان یکی از نهادهای اصلی و تاثیرگذار در حوزه رفاه اجتماعی کشور و متولی ارتقای سلامت اجتماعی، منشأ خدمات ارزشمند تخصصی و حمایتی به گروههای مختلف جامعه است و در آستانه گام دوم انقلاب و با گذشت ۴۰ سال از تشکیل این سازمان و گستره ماموریت ها ، نیازها، انتظارات و مطالبات جامعه، بهره مندی از پتانسیل ظرفیتهای مردمی در قالب شبکه ای از نهادهای غیردولتی فعال در کشور به منظور تقویت و توسعه خدمات حمایتی و تخصصی را در اولویت قرار داده است.
وی افزود: به همین منظور و به استناد بند چهار ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و در راستای تحقق شاخص های سلامت اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی، دستورالعمل نحوه تاسیس و اداره مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) توسط سازمان بهزیستی کشور تدوین و به استان ها ابلاغ شد .
مدیرکل بهزیستی خوزستان افزود: مراکز غیردولتی خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) پس از کسب پروانه فعالیت ، مجموعه ای از خدمات سطح یک سازمان بهزیستی شامل ۲۲ فعالیت را در بستر فناوری اطلاعات در راستای زیست مطلوب تر آحاد جامعه ارایه می نمایند .
صدیق راد بیان کرد : متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط می توانند از روز امروز ( دوشنبه ) به مدت ۱۵ روز با مراجعه به سامانه صدور مجوز سازمان بهزیستی کشور به نشانی اینترنتی http://centers.behzisti.net/register نسبت به ثبت درخواست تاسیس این مراکز اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =