نارضایتی از عملکرد دولت و شهرداری تهران در مقابله با کرونا کاهش یافت

تهران-ایرنا-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به نتایج موج پنجم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و ایسپا درباره کرونا اعلام کرد: نارضایتی از عملکرد دولت و سایر نهادها و شهرداری کاهش یافت.

محمدرضا جوادی یگانه روز دوشنبه در حساب توییتر خود نوشت: نظرسنجی اخیر شهرداری تهران و ایسپا درباره کرونا، حاکی از کاهش نارضایتی از عملکرد دولت و سایر نهادها و شهرداری است.

معاون شهردار تهران در ادامه بیان کرده: این بهبود وضعیت دلایل متعددی دارد، بعلاوه هر گاه انسجام نهادی و همراهی دستگاه‌های دست‌اندرکار با یکدیگر افزایش یابد، رضایت عمومی مردم نیز افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش ایرنا، موج پنجم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا (مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران) از مردم تهران درباره کرونا ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه انجام شده است.

موج چهارم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا از مردم تهران درباره کرونا دوم تا چهارم اردیبهشت، موج سوم نظرسنجی ۱۶ تا ۱۹ فروردین ماه، موج دوم ۲۱ تا ۲۴ اسفند و موج اول ۱۲ تا ۱۴ اسفندماه ۹۸ به ‌صورت تلفنی انجام شد.

بیماری کرونا از روزهای پایانی بهمن ماه سال ۹۸ کشور را درگیر کرده، براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۱۰۹ هزار و ۲۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده،  ۸۷ هزار و ۴۲۲ نفر از بیماران بهبود یافته و ۶هزار و ۶۸۵ نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =