ادای احترام ارتش به مدافعان سلامت بیمارستان مسیح دانشوری

تهران - ایرنا - فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاونین و جمعی از پرسنل، در دیدار با علی اکبر ولایتی، نسبت به تلاش و جانفشانی کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و همه مدافعان سلامت ادای احترام کردند.

"امیر سرتیپ دوم سید محمدرضا حسینی" فرمانده دژبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در دیدار با علی اکبر ولایتی که جمعی از پزشکان، متخصصان و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری نیز حضور داشتند، ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی سلامتی برای کادر درمانی گفت: از ریاست بیمارستان مسیح دانشوری که همیشه در کنار ملت شریف ایران بوده اند و تمامی مدافعان سلامت در سراسر کشور به ویژه جهادگران مبارزه با کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر نموده و ادای احترام می نمایم.
وی همچنین با اهدا لوح تقدیر به دکتر ولایتی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند کادر درمانی جهاد در راه خدا را انجام می دهند و لذا لازم می دانم از این مرکز به تمام مدافعان سلامت در سراسر کشور  نیز ادای احترام نمایم.
فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در راستای تشکر از کادر درمانی کشور، فرمانده محترم ارتش نیز روز ۲۹ فروردین  روز ارتش را با شعار مدافعان وطن و یاوران سلامت آغاز کردند و  به روح مطهر شهدای مدافع سلامت درود فرستادند و در این دیدار سلام و تقدیر ایشان را نیز اعلام می نمایم.
سرتیپ حسینی افزود: تاب تحمل پوشیدن ماسک، دستکش و مراقبت از بیمارانی  که خانواده های آنان چشم انتطارشان هستند و فشار جسمانی و دوری از خانواده را سپید پوشان سلامت و درمان کشور به جان خریدند و به درستی در راه دفاع از سلامت کشور گام برداشتند و سربلند هستند.
وی تاکید کرد: برادرانتان در ارتش به وجود شما افتخار می‌کنند و در کنار شما ایستاده‌ایم و به شما عزیزان احترام می‌گذاریم.
دکتر علی اکبر ولایتی نیز در ادامه این دیدار ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فرمانده، معاونین و جمعی از پرسنل ارتش در بیمارستان مسیح دانشوری، از تلاش ها و زحمات مدافعان سلامت و به ویژه کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری که در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند تقدیر کرد.
سرتیپ حسینی همچنین از رشادت ها و مجاهدت های ارتش و تمامی نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه مدافع ملت، ایران و اسلام است و امروز هم با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری و در کنار همکاران این مرکز نشان دادند که در کنار کادر درمانی هستند و در این میدان مبارزه نیز از آنان حمایت خواهند کرد.
وی افزود: در کنار یکدیگر و در همه عرصه ها از ایران اسلامی دفاع می کنیم و مدافعان سلامت نیز در خدمت مردم هستند و مانند مدافعان وطن و مدافعان حرم نشان دادند که هر زمان خطری کشور را تهدید نماید جان خود را فدای ملت شریف ایران و اسلام خواهند کرد.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در پایان تصریح کرد: از ارتش جمهوری اسلامی ایران و جنابعالی و همراهان تشکر می کنم که امروز در این بیمارستان حضور پیدا کردید و روحیه وصف ناشدنی را به پزشکان، متخصصان و کادر درمانی اهدا نمودید.
در ادامه این دیدار نیز در حضور دکتر ولایتی، امیر حسینی و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری، گروه موسیقی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن اجرای مارش نظامی، از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر و به آنان ادای احترام کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =