پیام ناجا در پی شهادت تعدادی از کارکنان نیروی دریایی

تهران - ایرنا - نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، در پی شهادت تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی به این مناسبت افزود: شهادت  جمعی از دریادلان ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی ایران در آبهای دریای عمان را به محضر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)،  مردم ایران اسلامی، آحاد فرماندهان و کارکان آجا، خانواده مکرم شهیدان و بازماندگان این حادثه تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. در این پیام آمده است: از درگاه خداوند بزرگ برای آن عزیزان که اینک در جوار رحمت پروردگار آرام گرفته اند، علو درجات و برای خانواده معظم آنها صبر و اجر مسئلت داریم. پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت شهادت جمعی از رزمندگان نیروی دریایی ارتش
سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در پیامی شهادت جمعی از دریادلان و رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این پیام تسلیت آمده است: آنان که در نشیب زندگی دنیوی اند کی بدانند و بفهمند که فراز قله ایمان چیست. آری؛  عظمت مقام شهید را جز شهیدان در نمی یابند. باید در آن قله ایستاد و آن منظره را دید تا بتوان مقام والای شهدا را آنگونه که واقعا هست ادراک کرد. دریادلی را که دل به دریا زده است، فقط دریا می شناسد و بس نه آنان که در ساحل آرامش فارغ از طوفان به سر می برند. این جاست که باید به بانگ بلند گفت: جز شهدا هیچ کس وجود ندارد...

سازمان اوقاف و امورخیریه شهادت جمعی از رزمندگان جان بر کف نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در حادثه ناوچه کنارک به فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، دریادلان ارتش جمهوری اسلامی و خانواده معظم شهدا تبریک و تسلیت گفت.  

گفتنی است در حادثه روز گذشته برای یکی از شناورهای سبک در منطقه عمومی آب‌های جاسک و چابهار، ۱۹ تن شهید و ۱۵ نفر مجروح شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =