۶ زندانی جرائم غیرعمد در شهربابک نیازمند حمایت خیران هستند

کرمان - ایرنا - به گفته رئیس زندان شهربابک، برای آزاد ۶ زندانی جرائم غیرعمد در شهربابک ۹۵۰ میلیون نیاز است.

ابوالقاسم سلیمانی روز دوشنبه و در حاشیه مراسم گلریزان در شهربابک، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مراسم با هدف آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهربابک برگزار شد.

وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی این مراسم با تعداد محدودی از خیران و نمایندگان شرکت ها در شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: طی این مراسم مقرر شد ۲۵۰ میلیون تومان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در نظر گرفته شود.

سلیمانی ابراز امیدواری کرد: با جمع آوری مبلغ بیشتری بتوانیم زمینه آزادی و بازگشتن زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده شان را فراهم کنیم.

امام جمعه شهرستان شهربابک نیز در این مراسم گفت: همه ما در هر برهه ای از زمان در حال امتحان هستیم و فقط صابران در این آزمون سربلند و پیروز هستند.

حجت الاسلام انصاری با بیان اینکه تذکرات خداوند در قرآن کریم ما را هوشیار می سازد، افزود: امیدواریم خداوند امتحانی از ما بگیرد که در آن موفق باشیم.

وی ماه رمضان را زمانی برای رفع نیاز نیازمندان دانست و اظهار داشت: در این ماه پر خیر و برکت درهای بهشت باز و درهای جهنم بسته است.

حجت الاسلام انصاری یادآور شد: فردی که به خاطر یک اشتباه غیرعمد متهم و زندانی می شود برای ما یک تلنگر است.

وی تصریح کرد: فرزندانی وجود دارند که چشم به راه پدران خود که غیرعمد دوران حبس را می گذرانند هستند و ما با حمایت های خود می توانیم این چشم انتظاری را به پایان برسانیم.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =