تاکید معاون استاندار خراسان رضوی بر تامین معیشت مردم و جهش تولید

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: فرمانداران با اقدامات نظارتی و مقابله با گرانفروشی، دغدغه معیشت مردم و جهش تولید را در اولویت قرار دهند.

به گزارش عصر دوشنبه استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در اولین همایش فرمانداران استان با قدردانی از زحمات و خدمات آنها طی سال گذشته به ویژه در حوزه‌های سیل، انتخابات، مباحث امنیتی و مقابله با کرونا، بر رعایت و نظارت ۱۰۲ پروتکل بهداشتی ابلاغی تاکید کرد.
وی به برنامه‌ریزی و هدفگذاری سال جاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، مدیریت ردیف‌های بودجه و صرفه جویی از اولویت‌های فرمانداران است.
وی همچنین بر بهره‌گیری از مشارکت خیرین و نیکوکاران در تهیه بسته‌های معیشتی و تکمیل طرح‌های نیمه تمام تاکید کرد و ادامه داد: در حوزه تاب‌آوری اجتماعی، جهش تولید و تعیین تکلیف معتادان متجاهر باید برنامه‌ریزی منسجم صورت گیرد.
جعفری آمادگی برای تشکیل ستادهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و هوشمند و نیز اقدامات نظارتی بر توزیع کالاهای اساسی و مقابله با گرانفروشی را از دیگر وظایف فرمانداران برشمرد.
وی گفت: فرمانداران در چهار کارگروه سیاسی و امنیتی، اقتصادی، عمرانی و پشتیبانی مباحث مربوطه را پیگیری خواهند کرد و جمع‌بندی نهایی با حضور استاندار خراسان رضوی صورت خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =