۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۲
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83783999
۰ نفر

برچسب‌ها

قاتل برادرکش در بندرعباس دستگیرشد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان فردی که اقدام به قتل و دفن برادر خود کرده بود، در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری عصر دوشنبه د تشریح جزییات این حادثه افزود: درپی وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در منزل شخصی به هویت معلوم در ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در بندرعباس و قتل یکی از  اعضاء خانواده، موضوع دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.  
وی بیان داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل وقوع حادثه در یکی از محلات بندرعباس اعزام و صاحب منزل به هویت معلوم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان یادآورشد: متهم باوجود انکار اولیه در بازجویی تخصصی صورت گرفته لب به اعتراف گشود و به قتل برادر بزرگتر خود اعتراف کرد.
جعفری گفت: متهم در ادامه تحقیق ها درخصوص نحوه وقوع قتل معترف شد در روز حادثه پس از خوردن افطاری با برادرش به علت اینکه مشروب خورده و برای  گرفتن پول با مادرش بحث کرده و قصد کتک زدن او را داشته، درگیر شدند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه شاهد این درگیری بوده با عصبانیت به سمت او حمله ور شده و با گرفتن گلوی برادرش او را به قتل رسانده  و به خاطر حفظ آبروی خانواده جسد او را به روستای پدری اش برده وبدون طی مراحل قانونی دفن کرده است.
فرمانده انتظامی هرمزگان یادآورشد: متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
 وی خاطر نشان کرد: اختلافات خانوادگی ریشه در مسائل جزیی و کوچکی دارند که به راحتی با گفت وگو و از خود گذشتی قابل حل هستند و وظیفه بزرگتر ها و والدین این است که فرزندان خود را که سرشار از غرور کاذب هستند به آرامش دعوت کرده و با ابراز محبت به آنان از وقوع حوادت ناگوار در محیط خانه جلوگیری کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =