ابطحی: برای افزایش بی‌رویه قیمت کالاهای اساسی تدبیری اندیشیده شود

تهران- ایرنا- نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش بی‌رویه قیمت کالاهای اساسی مانند برنج، حبوبات، گوشت زندگی و معاش مردم را مختل کرده که باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

سیدمحمدجواد ابطحی در جلسه علنی روز دوشنبه در تذکر به وزیر بهداشت و درمان ضمن قدردانی از زحمات آقای دکتر نمکی و کادر درمانی قدردانی از وی خواست نسبت به پرداخت دیون بیمارستان ۹ دی که از افتتاح این بیمارستان بالغ بر ۷ میلیارد تومان باقی مانده است، تسریع شود.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: توجه رییس‌جمهوری را هم به این نکته جلب می‌کنم که افزایش بی‌رویه قیمت کالاهای اساسی مانند برنج، حبوبات، گوشت زندگی و معاش مردم را مختل کرده که باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

ابطحی عنوان داشت: مساله دیگر درباره وضعیت قیمت خودرو و گرانی کالاهایی روزمره و مایحتاج مردم است از دکتر روحانی درخواست دارم که وارد این قضیه شده و ترتیبی اتخاذ کند که فشار بر مردم کمتر شود.

درخصوص بورس اوراق بهادار و معاملات بورس اظهار داشت: موضوع بورس مانند کامیونی است که در مه حرکت می‌کند و این کامیون به سرعت در حال حرکت است. با توجه به مسائلی همچون کرونا برای کنترل این موضوع باید تدبیری اندیشیده شود که مشکلاتی مانند موسسات اعتباری در این زمینه تکرار نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =