ثبت نام الکترونیکی تاسیس مراکز خدمات بهزیستی در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی کردستان از آغاز ثبت نام متقاضیان تاسیس مراکز خدمات بهزیستی همزمان با سراسر کشور از امروز در این استان خبر داد.

صباح قریشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در گام دوم انقلاب و با گذشت بیش از ۴۰ سال از تشکیل سازمان بهزیستی و گسترش ماموریت ها، نیازها، انتظارات و مطالبات جامعه از این سازمان، بهره‌مندی از پتانسیل و ظرفیت‌های مردمی در قالب مراکز و مؤسسات غیردولتی، برای تقویت و توسعه خدمات حمایتی و تخصصی، یک ضرورت به شمار می‌رود.

وی افزود: در همین راستا و به استناد بند ۴ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و بخشنامه شماره ۹۰۰/۹۸/۱۲۹۳۰۶ صدور مجوز برای تاسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) در دستور کار سازمان بهزیستی قرار گرفته است.

مدیرکل بهزیستی کردستان با اشاره به اینکه ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان تاسیس این مراکز همزمان با سراسر کشور از امروز در این استان نیز آغاز شده است، گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالقوه و نیروهای موثری که در کردستان وجود دارد، انتظار می‌رود استقبال از این امر مهم وسیع و گسترده باشد.

وی یادآور شد، متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط می‌توانند از روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت (به مدت ۱۵ روز) با مراجعه به سامانه صدور مجوز سازمان بهزیستی کشور به نشانی اینترنتی http://centers.behzisti.net/register درخواست خود را برای صدور مجوز تاسیس این مراکز ثبت کنند.

۱۱۰ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفری استان کردستان زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند که معادل هفت درصد جمعیت استان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =