۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 971
کد خبر: 83783968
۰ نفر

برچسب‌ها

سامانه نشریات علمی دستگاه قضا در پژوهشگاه قوه قضائیه راه اندازی شد

تهران - ایرنا- رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه از راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه در این پژوهشگاه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه پژوهشگاه قوه قضائیه، سیدحجت‌اله علم‌الهدی افزود: تا کنون ۱۸ نشریه علمی مربوط به معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه و دادگستری‌های استان‌ها در سامانه نشریات علمی بارگزاری شده است.
وی با بیان اینکه در آینده نزدیک تعداد نشریات علمی در این سامانه افزایش می‌یابد، اظهارداشت: از اهداف ایجاد این سامانه در گام نخست، رصد نشریات علمی موجود در مجموعه دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته به آن و تجمیع این نشریات برای دسترسی راحت‌تر مخاطبان آنها است.
علم‌الهدی از پیش‌بینی امتیازاتی برای قضات و کارکنان دستگاه قضایی در خصوص انتشار مقالات خبر داد و گفت: از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه، کمک به ارتقای هر چه بیشتر سطح علمی این نشریات و انجام پیگیری‌ها برای اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم است.
رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و ارتقای ظرفیت‌های علمی درون دستگاه قضایی، با اشاره به دیدگاه ریاست قوه قضائیه در امر پژوهش، توسعه و ارتقای نشریات دستگاه قضایی را یکی از راهبردهای توسعه امور پژوهشی در قوه قضاییه دانست.
علم الهدی ابراز امیدواری کرد که این سامانه بستر مناسبی برای ساماندهی نشریات و بازنمایی توان پژوهشی و علمی قوه قضائیه باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =