۵۰۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به کارفرمایان پرداخت می‌شود

تهران - ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: به هر کارفرمایی که بتواند برای ۱۰ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد اشتغال ایجاد کند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

سید مرتضی بختیاری روز دوشنبه در نشست امضا تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با سازمان بسیج اساتید کشور در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های به انجام رسیده در این گونه اقدامات، آمادگی کامل داشته و از کارفرمایان متقاضی استقبال می‌کنیم.

وی اظهار داشت: ارائه خدمت به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه موجب افتخار و سربلندی ما است اما از مهمترین اولویت های ما توانمندسازی نیازمندان است.

 رئیس کمیته امداد با قدردانی از خیرین و نیکوکاران جامعه به خصوص سازمان بسیج اساتید کشور، تصریح کرد: سازمان بسیج اساتید کشور امروز در اولین قدم خداپسندانه خود برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد رقم قابل توجهی را به این مجموعه اهدا کرد.

 وی بدون اشاره به میزان مبلغ اهدایی گفت: امیدوارم بتوانیم با توجه به برنامه ریزی های مناسب و کمک سازمان بسیج اساتید کشور ۲۰۰ طرح اشتغال خانگی را راه‌اندازی کنیم.

 بختیاری اظهار داشت: به اشتغال خانگی اعتقاد کامل داریم زیرا این اقدام می تواند تاثیر بسزایی در زمینه توانمند سازی نیازمندان ایجاد کند.

 رئیس کمیته امداد گفت: بر اساس آمار و اطلاعات موجود بیشترین سرپرست خانوارهای تحت پوشش را زنان تشکیل می دهند که با توجه به مشکلات آنان باید بیش از این مورد توجه قرار گیرند.

 وی تاکید کرد: ایجاد اشتغال خانگی اقدامی ارزشمند و تاثیرگذار بر رفع مشکلات اقتصادی خانواده های تحت پوشش دارد که توجه و رسیدگی به آن از مهمترین دغدغه‌های کمیته امداد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =