۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83783925
۰ نفر

برچسب‌ها

درودگر: بعد از نظرخواهی از اعضای مجمع، اساسنامه به فیفا ارسال می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: نظرخواهی از اعضای مجمع زمان‌بر است و پس از گرفتن نظرات آنها اساسنامه مورد نظر به فیفا ارسال می‌شود.

صادق درودگر درباره ادعای مطرح شده مبنی بر اینکه تمرین تیم‌های لیگ برتری از ۲۷ اردیبهشت آغاز می‌شود اظهار داشت: از این موضوع اطلاعی ندارم. تا زمانی که ستاد مبارزه با کرونا که شامل پزشکان، مسوولان مرتبط و کارشناسان اقتصادی است، تاریخی به ما اعلام نکنند، اجازه این کار را نداریم.

وی درباره ماجراهای پیرامون اساسنامه و درخواست‌هایی که صورت گرفته است خاطرنشان کرد: اعضای مجمع پیشنهادهای خود را دادند و همان مواردی را که آنها در نامه گفته بودند، در اساسنامه پیش‌بینی شده است. همه نظرات حتماً مطابق برنامه زمان‌بندی دیده می‌شود. نظرخواهی از اعضای مجمع زمان‌بر است و همه آنها نظر می‌دهند. اساسنامه مورد نظر پس از آن به فیفا ارسال می‌شود.

رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال درباره اینکه اساسنامه پیشنهادی در دسترس است یا خیر، بیان داشت: از این موضوع مطلع نیستم و اجازه ندارم در این باره حرفی بزنم.

وی درباره غیر عمومی بودن فدراسیون فوتبال طبق خواسته فیفا در اساسنامه تصریح کرد: وقتی از منابع دولتی استفاده می‌کنیم، می‌توانیم آیین‌نامه خودمان را داشته باشیم. با این حال روابط ما باید به شکل مناسبی با دستگاه‌های دولتی تعریف شود. فیفا به ۲۰۹ کشور عضو خود برای بحران کرونا، یک و نیم میلیون دلار کمک کرده و ما ۱۳۰، ۱۲۰ میلیون بدهی داریم. ما باید وضعیت خود را با دولت هماهنگ کنیم و کارهای خود را انجام دهیم.

درودگر در پایان درباره پاس شدن یا نشدن چک شستا گفت: فقط می‌دانم کارهای اداری آن را انجام می‌دهند در جریان بقیه امور نیستم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =