۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۷
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83783920
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک در کرج

کرج - ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی البرز از توقیف یک دستگاه خودروی پراید حامل ۹۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان کرج خبر داد.

سردار  سید جعفر حسینی روز دوشنبه  در گفت و گو با خبرنگارایرنا اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر و جابجایی مقادیری قابل توجهی تریاک به وسیله یک دستگاه خودروی پراید، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه این پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.
 ماموران با انجام اقدامات پلیسی مسیر دقیق تردد خودروی حمل مواد مخدر را شناسایی و به محل مورد نظر اعزام شدند که  با رصد و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در نهایت موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شده و در یک عملیات غافلگیرانه خودرو  را توقیف و راننده آن را دستگیر کردند.
 طی بازرسی از خودرو متهم ۹۰ کیلوگرم تریاک کشف شد که به همراه نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
جانشین انتظامی استان البرز از مردم  خواست  در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و فروش موادمخدر، موضوع را در کم ترین زمان از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =