۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۴
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83783899
۰ نفر

برچسب‌ها

سه هزار لیتر آبلیموی غیر استاندارد در مشهد کشف شد

مشهد- ایرنا- بیش از سه هزار لیتر آبلیموی غیر استاندارد در یکی از کارگاههای غیر مجاز واقع در مناطق حاشیه شهر مشهد کشف و ضبط شد.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز دوشنبه به نقل از مسوول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شماره ۲ این دانشگاه گزارش داد: در پی اطلاع رسانی شهروندان مبنی بر فعالیت یک کارگاه غیر مجاز تولید آب لیمو، پس از اخذ مجوز ورود از مجتمع قضایی با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی از محل  بازرسی  بهداشتی انجام و نسبت به پلمب این کارگاه اقدام شد.
علی غلامیان  افزود: در بازدید به عمل آمده توسط تیم بازرسی مشترک  واحد بهداشت محیط و نیروی انتظامی مشخص گردید فردی در کارگاه زیرزمینی بدون هیچ گونه مجوزی و در شرایط غیربهداشتی اقدام به تولید آبلیمو و سرکه نموده  و پس از بسته بندی درسطح وسیع توزیع می کرده است.
وی ادامه داد: این محل  با دستور مقام قضایی به دلیل شرایط بحرانی پلمپ  و پرونده  این متخلف جهت پیگیری قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.
افزون بر ۷۵ درصد از جمعیت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند و  به بقیه این جمعیت توسط دانشکده و دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت حیدریه، تربت جام و نیشابور خدمات رسانی می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =