بومگردی های کرمان برای کادر درمانی ۵۰ درصد تخفیف می‌دهند

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: به پاس خدمات کادر درمانی استان جهت مبارزه با بیماری کرونا، ۸۸ اقامتگاه بومگردی تخفیف ۵۰ درصدی را برای این عزیزان اعمال می‌کنند.

فریدون فعالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این روزها کادر درمانی بیمارستان‌های استان کرمان رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت مردم این خطه به عهده گرفته اند و مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه انجام می دهند، آگاه شده‌اند.
وی تصریح کرد: به پاس زحمات جبران‌ناپذیر کادر درمانی استان کرمان در مبارزه و مدیریت بیماری کرونا، ۸۸ اقامتگاه بوم گردی این استان اقدام به ارائه تخفیف ۵۰ درصدی به این عزیزان کرده اند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان تاکید کرد: وظیفه خود می‌دانم از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه بهداشت و درمان استان کرمان که در این شرایط بحرانی در صف اول مبارزه با کووید ۱۹ قرار گرفته اند، تشکر و قدردانی کنم.
وی ادامه داد: استان کرمان دارای ۳۳۰ اقامتگاه بوم گردی است که پس از مهار بیماری کووید ۱۹ میزبان گردشگران و هموطنان خواهند بود.

فعالی اظهار داشت: خوشبختانه این مراکز اقامتی در سال های گذشته مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته اند.

استان کرمان با هفت اثر جهانی، ۷۰۰ اثر ملی و هزاران جاذبه طبیعی و تاریخی از مقاصد مهم گردشگری کشور محسوب می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =