مدیرکل ورزش همدان: توسعه کبدی در مسیر قهرمان‌پروری ادامه‌ یابد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: توسعه ورزش کبدی باید در مسیر استعدادیابی و قهرمان‌پروری ادامه یابد.

محسن جهانشیر روز دوشنبه در مجمع انتخابات رییس هیات کبدی استان همدان اظهار داشت: کبدی همدان سرشار از افتخارآفرینی های ارزنده بین المللی است و در گذشته نیز قهرمانان شایسته ای را در ترکیب تیم های ملی داشته ایم.

وی بیان کرد: هم اینک نیز شاهد حضور ملی پوشان کبودراهنگ در ترکیب اصلی تیم ملی هستیم و انتظار ما پشتوانه سازی و تداوم این مسیر قهرمان پروری است.

جهانشیر با اشاره به اینکه کبدی همدان از مربیان و پیشکسوتان ارزنده برخوردار است که سابقه تیم ملی را دارند، گفت: انتظار داریم دوره جدید ریاست هیات کبدی در ۲ حوزه قهرمان پروری و توسعه ورزش همگانی هدفگذاری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: این استان سهم بسزایی در تصاحب عنوان قهرمانی کشورمان در مسابقات جهانی و آسیایی داشته است و همین روند باید تداوم یابد.

وی با تاکید بر لزوم توجه فدراسیون کبدی به شهرستان های مستعد این رشته ورزشی گفت: کبودراهنگ در پرورش ورزشکاران نخبه قطب اصلی غرب کشور به شمار می رود و انتظار داریم فدراسیون توجه جدی به این مهم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به اینکه علاوه بر حوزه قهرمانی، داوران این استان قضاوت مسابقات مختلف بین المللی را برعهده داشته اند، گفت: داوران بین المللی کبدی جزو بهترین های کشور به شمار می روند.

سید مصطفی موسوی سکاندار هیات کبدی همدان شد

در این مجمع سید مصطفی موسوی با کسب ۱۰ رای از ۱۳ رای ماخوذه به مدت چهار سال سکاندار هیات کبدی استان همدان شد.

مجمع انتخاباتی هیات کبدی با حضور محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان و عباس خواجه اورسجی رییس فدراسیون کبدی کشور برگزار شد.

در این انتخابات پنج نامزد شرکت داشتند که سه نفر از آنها کناره گیری کرده و ۲ نامزد باقی مانده به ارایه برنامه های خود پرداختند که در نهایت موسوی به عنوان رییس برگزیده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =