دوربرگران کمربندی آبیدر با مصوبه شورای ترافیک احداث می‌شود 

سنندج - ایرنا - مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج از احداث دوربرگردان در کمربندی آبیدر این شهر براساس مصوبه شورای ترافیک استان کردستان خبر داد.

عابدین لطفی روز دوشنبه اظهار داشت: احداث دوربرگردان، سرعت‌کاه و نصب تابلو علائم راهنمایی و رانندگی بر اساس مصوبه شورای ترافیک و توسط شهرداری ها در سطح شهرها انجام می‌شود و شهرداری موظف است مصوبات شورای ترافیک را با نظارت پلیس راهور در معابر شهری اجرا کند.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج افزود: با توجه به اینکه اغلب ساکنان شهرک بهاران برای عزیمت به این شهرک از داخل کوچه های شهرک آبیدر تردد می کنند همین امر هم باعث برخی حوادث و تصادفات در این مسیر شده بود.

لطفی اضافه کرد: بر اساس درخواست ساکنان شهرک آبیدر در خصوص رفع مشکلات این شهرک موضوع در شورای ترافیک استان مورد بررسی قرار گرفت و بازدیدی هم از این مسیر انجام شد.

وی گفت: براساس بند ۵ مصوبه شورای هماهنگ ترافیک استان مقرر شد شهرداری نسب به احداث دوربرگردان به طرف تقاطع کوسه هجیج در کمربندی آبیدر با گردش به سمت چپ به طرف جاده حسن آباد و مسدود کردن دوربرگردان قبلی اقدام کند.

لطفی یادآور شد: همچنین بر اساس این مصوبه مقرر شد که شهرداری نسبت به بازگشایی دوربرگردان مسدود شده شهرک آبیدر با عرض مناسب اقدام کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =