وام‌های نیم‌سال دوم دانشجویان علوم‌پزشکی پرداخت شد

تهران- ایرنا- رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تمامی فهرست‌های وام دانشجویی ارسالی از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت شد و دانشجویی در لیست انتظار وام قرار ندارد.

به گزارش روز دوشنبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بهروز رحیمی با بیان این که در این صندوق هیچ فهرست لیست وام دانشجویی در انتظار پرداخت نیست، اظهار داشت: این تسهیلات به منظور کمک به وضع تحصیلی و معیشتی دانشجویان مستعد در قالب وام های تحصیلی، مسکن، ضروری، ودیعه مسکن و شهریه به دانشجویان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور پرداخت شده است.
وی افزود: با شروع پاندمی کرونا این صندوق با پیش بینی شرایط موجود موفق به اخذ درخواست های اینترنتی دانشجویان پیش از تعطیلی دانشگاه‌ها شد و نسبت به پرداخت وام های دانشجویی مربوط به نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ اقدام کرده است.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت تصریح کرد: هزینه دریافتی از دانشجویان برای اسکان در خوابگاه‌ها متناسب با مدت زمان حضور آنها خواهد بود، از آنجاکه تاکنون با توجه به شیوع ویروس کرونا اکثر دانشجویان هیچگونه اسکانی در خوابگاه ها نداشته اند، صندوق رفاه دانشجویان با تأیید دانشگاه مربوطه از دریافت مبالغ هزینه خوابگاه نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ صرف نظر می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha