۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۶
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 83783699
۰ نفر

برچسب‌ها

هفدهمین جشنواره «نقد کتاب» فراخوان داد

تهران- ایرنا- فراخوان هفدهمین دوره جشنواره «نقد کتاب» با هدف کمک به ارتقای کیفی و کمّی نقد و اعتلای اندیشه و فضای انتقادی از سوی دبیرخانه این جشنواره منتشرشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، هفدهمین جشنواره نقدکتاب همزمان با هفته پژوهش در آذرماه ۱۳۹۹برگزار می‌شود. در فراخوان هفدهمین دوره جشنواره نقد کتاب از همه نویسندگان، منتقدان، مدیرمسئولان مطبوعات و نشریات دعوت شده نسخه‌ای مکتوب از مقالاتی را که برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۸ در حوزه نقد کتاب منتشر کرده‌اند، حداکثر تا ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ به دبیرخانه جشنواره نقد کتاب ارسال کنند. در این دوره از جشنواره نقد کتاب، مقالات نقد آثار دفاع مقدس نیز پذیرفته و داوری خواهند شد. 
همچنین ضروری است فایل الکترونیک مقالات نیز روی تارنمای جشنواره به نشانی www.naghdeketab.ir بارگذاری شود.

دبیرخانه جشنواره نقد کتاب در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم واقع شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی الکترونیکی www.naghdeketab.ir مراجعه کنند یا با شماره ۶۶۴۱۵۲۵۵ ۰۲۱تماس بگیرند.

جشنواره نقد کتاب داوری مقالات نقدکتاب است با موضوعات کلیات و اطلاع رسانی؛ میراث پژوهی؛فلسفه، کلام و عرفان؛ علوم تربیتی و روان شناسی؛ دین (قرآن و حدیث، فقه و حقوق و اخلاق)؛ علوم اجتماعی؛ زبان؛ علوم و فنون؛ هنر؛ ادبیات؛ ادبیات داستانی و شعر؛ ادبیات عربی؛ تاریخ و جغرافیا؛ ایران و اسلام و کودک و نوجوان. این جشنواره هر سال مقارن با هفته پژوهش در آذرماه برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =