۲ هزار وعده غذای گرم بین نیازمندان کالپوش میامی توزیع شد

شاهرود - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی گفت : ۲هزار وعده غذای گرم در راستای طرح اطعام مهدوی بین نیازمندان بخش کالپوش توزیع شد.

محمد مهدی اصغری روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : این وعده های غذاییدر راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه و ترویج توسعه فرهنگ انفاق و احسان در جامعه ، بین محرومان توزیع شد.

وی گفت : امسال به خاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، غذای گرم به همت مراکز نیکوکاری و پایگاه های مقاومت بسیج روستاها به درب منازل ارسال می شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی گفت : از ابتدای ماه مبارک رمضان طرح اطعام مهدوی در سطح شهرستان آغازشده، و بر اساس پروتکل‌های بهداشتی پیش از افطار بین نیازمندان توزیع می شود.

اصغری ادامه داد : حمایت از اقشار محروم کم‌درآمد به ویژه زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست، سالمندان، معلولان و بیماران  از اهداف این طرح است.

وی افزود : در این طرح با الگوگیری از سیره ائمه اطهار (ع) بسته‌های غذایی بین نیازمندان توزیع شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی میامی اظهار داشت: خیران و حامیان با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور پرداخت آسان با کد دستوری #۰۲۳۵*۸۸۷۷* به‌ صورت مستقیم می‌توانند وجوه خود را  برای کمک به  نیازهای محرومان شهرستان واریز کنند و یا از طریق تماس با شماره ۰۲۳۳۲۶۲۳۲۲۷ حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، نسبت به واریز کمک  اقدام کنند.

۸۵۰۰ وعده غذایی گرم هفته گذشته بین نیازمندان بخش مرکزی میامی توزیع شد.

پرداخت کمک به مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و وتربیتی به مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان ازجمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.

کمیته امداد ۲۰ خدمت به نیازمندان ارایه می کند که تامین جهیزیه، کمک هزینه‌های درمانی، تسهیلات اشتغالزایی، ساخت و ساز مسکن و هزینه‌های تحصیلی از جمله آنهاست.

۲ هزار و ۷۸۱ خانوار با جمعیت ۵۶۰۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی هستند.

شهرستان میامی با دو بخش مرکزی و کالپوش در شرق استان سمنان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha