بازنشر دیدارهای تیم ملی بسکتبال در حساب فدراسیون بین‌المللی

تهران- ایرنا- فدراسیون بین‌المللی بسکتبال دیدار قدیمی و خاطره‌انگیز ایران و لبنان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کاپ آسیا در سال ۲۰۱۷ را در حساب یوتویوب خود بازنشر داد.

پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات ورزشی، فدراسیون بین‌المللی بسکتبال (فیبا) اقدام به انتشار دیدارهای قدیمی و خاطره‌انگیز بسکتبال در سایت رسمی خود کرد.

در میان لیست این مسابقات، دیدار تیم‌های ایران و لبنان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کاپ آسیا که سال ۲۰۱۷ در لبنان برگزار شد نیز قرار دارد. این دیدار با نتیجه ۸۰ بر ۷۰ به سود تیم ملی ایران پایان یافت و با این پیروزی ملی‌پوشان بسکتبال ایران به نیمه‌نهایی رسیدند. دیگر دیدار ایران در این لیست، مسابقه با فیلیپین در جام جهانی ۲۰۱۹ چین است که منجر به کسب سهمیه المپیک توکیو شد.

در متن این خبر آمده است: فیبا متعهدانه با پخش دیدارهای کلاسیک بسکتبال روزانه ارتباط شما را با بسکتبال حفظ می‌کند. بازی‌های قدیمی و کلاسیک از مسابقات مختلف فیبا در رسانه‌های اجتماعی پخش می‌شوند. ویدئوهای بیشتری از این قبیل نیز در کانال رسمی یوتویوب فیبا قابل مشاهده هستند. این فیلم‌ها شامل بازی‌هایی از مسابقات جام‌های جهانی گذشته و مسابقات انتخابی المپیک، جام‌های قاره‌ای و همچنین مسابقات مختلف جوانان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =