۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۶
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83783621
۰ نفر

برچسب‌ها

شرایط لازم برای خرید تضمینی گندم در قزوین باید فراهم شود

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: شرایط لازم برای خرید تضمینی و بدون مشکل گندم از کشاورزان استان در سال جاری باید فراهم شود.

 عیسی قبادی روز دوشنبه در نشست ستاد خرید گندم استان قزوین اظهار داشت: با هماهنگی و اقدامات انجام شده باید گندم با کیفیت در داخل استان ذخیره سازی شود.

وی بر لزوم نظارت لازم بر خرید توافقی گندم تاکید کرد و گفت: برنامه راهبردی ما این است که امسال حداقل ۲۵۰ هزار تن گندم توسط اداره کل غله از کشاورزان استان خریداری شود تا بتوانیم نیاز استان را نیز تامین کنیم.

قبادی با اشاره به اینکه در آستانه برداشت گندم قرار داریم،افزود: باید فضا، امکانات و منابع در استان بخوبی تجهیز شود تا کشاورزان در زمان تحویل محصولات دچار مشکل نشوند.

این مسوول همچنین گفت: قزوین جزو استانهایی که ظرفیت تولید خوبی دارد بنابراین امسال باید گندم مورد نیاز استان با کیفیت مناسب خریداری شود.

وی ادامه داد: گندم جزو محصولات استراتژیک محسوب می شود که باید با همکاری کلیه دستگاههای اجرایی زمینه را برای خرید محصول فراهم کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین با اشاره به اینکه خرید توافقی مشروط بر اساس قانون انجام خواهد شد،گفت: با تامین میزان خرید تضمینی مازاد بر خرید بصورت توافقی بر اساس دستورالعمل قانونی انجام خواهد شد.

قبادی بر اطلاع رسانی مناسب به کشاورزان در خصوص خرید محصولات توسط دولت تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =