ملی‌پوش شطرنج: پرسپولیس ریالی از قراردادم را نپرداخته است

تهران- ایرنا- ملی‌پوش شطرنج ایران که با پیراهن پرسپولیس در لیگ شرکت کرده بود اعلام کرد که این باشگاه هنوز یک ریال از مبلغ قرارداد را پرداخت نکرده است.

«آرین غلامی» روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در سال ۹۸ با تیم شطرنج باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کردم و مبلغ این قرارداد برای حضور در لیگ برتر ۲۵ میلیون تومان است. اما پس از پایان لیگ و در حالی که عنوان سوم به تیم رسید باشگاه نه تنها پاداشی برای این عنوان در نظر نگرفت بلکه هیچ پرداختی به ما نداشت. من، احسان قائم‌مقامی، پرهام مقصودلو و امیررضا پوررمضانعلی عضو تیم شطرنج باشگاه بودیم. همچنین مطهره اسدی و آناهیتا زاهدی‌فر در این تیم حضور داشتند.

او با بیان اینکه تا کنون پرداختی از سوی باشگاه به شطرنج بازان انجام نشده است، افزود: چندین مرتبه از طریق نماینده باشگاه خواستار طلبمان شدیم اما متاسفانه هر روز یک تاریخ را مشخص می کنند، کسی هم پاسخگو نیست. ما برگه قرارداد با امضای «محمدحسن انصاری‌فر» مدیر عامل سابق را در دست داریم اما نمی‌دانم چرا اراده‌ای برای پرداخت وجود ندارد.

ملی‌پوش‌ شطرنج ایران در پایان افزود: شرایط شطرنج‌بازان دیگر تیم‌ها بهتر است و آنان بخشی از طلب خود را دریافت کردند. متاسفانه کمیته لیگ فدراسیون شطرنج ضعیف عمل می‌کند. تصمیم دارم برای پیشگیری از این کارها در سال آینده لژیونر شوم. در رشته شطرنج محدودیت تیم وجود ندارد و هر شطرنج باز می‌تواند در لیگ چند کشور بازی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha