۲ هزارو ۵۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان آبادان توزیع شد

آبادان - ایرنا - رییس ستاد عتبات عالیات آبادان گفت:۲ هزارو ۵۰۰ بسته غذایی حمایتی در مرحله دوم رزمایش همدلی ویژه ماه مبارک بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا در این شهرستان توزیع شد.

مکی یازع دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:بسته‌های اهدایی شامل مواد خوراکی مورد نیاز و ضروری از جمله برنج، مرغ، ماکارونی، پیاز، سیب‌زمینی، شکر، آرد، شربت و رب‌گوجه‌فرنگی است.

وی با اعلام کمک رسانی به آسیب‌دیدگان از شیوع ویروس کرونا و نیازمندان مناطق محروم این شهرستان افزود: هزینه لازم برای تامین این بسته‌های معیشتی از محل کمک‌های مردمی و مشارکت خیران تامین شده است.

یازع گفت: این تعداد بسته‌های معیشتی در راستای رزمایش کمک مومنانه جمع آوری و توزیع شده است و توزیع این کمک ها در طول ماه رمضان همچنان ادامه دارد.

وی از افراد خیر و نیک اندیش خواست کمک های نقدی خود را برای تهیه اقلام غذایی و دیگر مایحتاج مورد نیاز نیازمندان این شهرستان به شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۱۰۳۲۹۲۱۸۵۶  ستاد بازسازی عتبات عالیات واریز کنند.

ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =