توزیع ۵ هزار بسته معیشتی آستان قدس رضوی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان‌غربی گفت: پنج‌هزار بسته معیشتی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سطح استان توزیع شده است.

حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بسته‌های معیشتی در راستای اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این بسته‌ها به ارزش  ۱۰ میلیارد ریال بوده که توسط خیّران آذربایجان‌غربی و آستان قدس رضوی تهیه شده است.

وی تاکید کرد: ارزش هر بسته معیشتی حدود ۲ میلیون ریال است که طی دهه دوم ماه مبارک رمضان بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در این استان توزیع خواهد شد.

مسوول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان‌غربی گفت: کمک‌های مردمی برای توزیع بین آسیب‌دیدگان بیماری کرونا در راستای لبیک به فرمان رهبری آغاز شده است.

به گزارش ایرنا رویکرد اصلی دولت پس از مهار اپیدمی کرونا به وضوح «حفظ جان مردم به طور همزمان در مقابل کرونا و آثار سوء اقتصادی ناشی از آن می باشد» و در حقیقت دولت سیاست سلامت‌محور را دنبال می‌کند.

این سیاست سلامت‌محور علاوه بر نظام پویای بهداشت و سلامت به پایه‌های قوی اقتصادی برای حفظ زندگی چند دهک پایین جامعه نیازمند است و این یعنی ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد.

از سوی دیگر نیز ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد و اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند فیزیکی بر اساس همین سیاست سلامت‌محور هم به جهش در تولید سرمایه اجتماعی و میزان مشارکت‌پذیری مردم وابسته است

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =