۴۳۰ سبد غذایی طرح همای رحمت در اشنویه توزیع شد

مهاباد- ایرنا- رییس هلال احمر اشنویه گفت: ۴۳۰ بسته غذایی طی ماه مبارک رمضان امسال در قالب طرح «همای رحمت» بین خانواده‌های نیازمند و بی‌سرپرست این شهرستان توزیع شده است.

فخرالدین مام‌علی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، قند و مرغ است که در مناطق حاشیه شهر و بین خانواده‌های کم‌درآمد و بی‌بضاعت این شهرستان توزیع شده است.

وی ادامه داد: طرح همای رحمت هر سال در ایام ماه مبارک رمضان توسط اعضای هلال احمر در کشور اجرا می‌شود.

وی با دعوت از نیکوکاران و افراد خیّر برای مشارکت در اجرای این طرح بیان کرد: افرادی که تمایل به مشارکت در این کار خیر دارند، می‌توانند کمک‌های خود را به صورت نقدی و غیرنقدی از جمله مواد غذایی به این نهاد تحویل دهند تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

رییس هلال احمر اشنویه بیان کرد: این کمک‌ها پس از جمع‌آوری، با کمک داوطلبان در قالب سبدهای غذایی و با حفظ کرامت انسانی در اختیار بیماران صعب‌العلاج، زنان سرپرست خانوار و افراد بدسرپرست، خانواده‌های کم‌برخوردار، ایتام، معلولان و خانواده‌های زندانیان و سالمندان قرار می‌گیرد.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم با اجرای رزمایش همدلی و کمک مومنانه بیش از سه هزار بسته غذایی بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع شده ‌است.

سال گذشته نیز ۴۹۲ سبد غذایی در قالب طرح همای رحمت بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =