تهیه ۲ هزار بسته معیشتی برای خانواده‌های نیازمند همدانی

همدان- ایرنا- رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و طرح مشارکت در همدلی و کمک مومنانه، ۲ هزار بن معیشتی برای خانواده‌های نیازمند این شهر تهیه و درحال توزیع است.

روح الله وجدی هویدا روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا با بیان اینکه این اقدام به همت شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و نیز کمک مالی کارکنان شهرداری همدان انجام شده اظهار داشت: این بسته ها در قالب بن خرید شامل کالاهای ضروری برنج، مرغ، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و قند و شکر است.

وی بیان کرد: ارزش ریالی هریک از بن ها ۲۵۰ هزار تومان است که در۲ مرحله بین نیازمندان محلات همدان تقسیم می‌شود.

وجدی هویدا خاطرنشان کرد: بخشی از این بن ها به روسای شورای اجتماعی محلات تحویل داده شد تا در اختیار نیازمندان واقعی قرار بگیرد.

وی افزود: کوی جولان، کوی کوثر، کوی خاتم، شهرک مدنی، منطقه آقاجانی بیگ و منوچهری مناطقی هستند که بن‌های خرید در اختیار روسای شورای اجتماعی محلات آنها قرار گرفته است.

وجدی هویدا یادآور شد: در چند روز گذشته خانواده‌های نیازمند این محلات که تاکنون کمکی دریافت نکرده‌اند توسط اعضای شورای اجتماعی شناسایی شده و این بن‌ها در اختیار این خانواده‌ها قرار خواهد گرفت. 

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به اینکه در مراحل بعدی سعی می‌کنیم خانواده‌های بیشتری را از این کمک بهره‌مند سازیم گفت: شوراهای اجتماعی محلات باید نسبت به ایجاد مرکز نیکوکاری اقدام کنند.

وی تاکید کرد: این کمک‌ها به طور قطع محدود به شرایط فعلی نخواهد شد و با ایجاد مرکز نیکوکاری همه کمک‌ها در شورای اجتماعی جمع آوری شده و بین نیازمندان واقعی تقسیم می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =