مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره رسانه‌های شهری بار دیگر تمدید شد

تهران- ایرنا- دبیر چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های شهری گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره طبق آخرین تغییرات صورت گرفته تا دهم خرداد تمدید شد.

به گزارش روز یکشنبه مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، پژمان موسوی اظهارداشت: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا ۱۵اسفند سال گذشته تعیین شده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی، تصمیم بر آن شد که برگزاری جشنواره برای مدتی مسکوت گذاشته شود.

وی گفت: روز گذشته شورای سیاست‌گذاری جشنواره تصمیم گرفت که با اضافه کردن یک بخش و تغییر فرآیندهای برگزاری جشنواره از حضوری به آنلاین، آن را ادامه دهد.

موسوی افزود: همچنین بخش ویژه جشنواره از موضوع «حق بر شهر» به «روزنامه‌نگاری بحران با نگاهی ویژه به بحران کرونا» تغییر پیدا کرد و بنابراین برگزیده ویژه جشنواره در این حوزه انتخاب خواهد شد، سایر فرآیندها و بخش‌ها نیز بدون تغییر و طبق فراخوان قبلی خواهد بود.

دبیر چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های شهری بیان کرد: مهلتی که برای ارسال آثار درنظر گرفته شده تا ۱۰ خرداد است و از این تاریخ فرآیند داوری جشنواره توسط هیأت انتخاب و هیات داوران، به‌ صورت آنلاین انجام خواهد شد.

موسوی گفت: برای نحوه مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان، هنوز جمع‌بندی حاصل نشده است، اگر شرایط موجود به سمت کاهش شیوع کرونا پیش رفت، اختتامیه به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما اگر تصمیم وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر برگزارنشدن مراسم به‌ صورت حضوری باشد، اختتامیه جشنواره هم به‌ صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین جشنواره رسانه‌های شهری می‌توانند با مراجعه به نشانی www.tehran.ir و www.shahrnevesht.tehran.ir آثار خود را ارسال کنند.

همچنین پست الکترونیکی dilanfard@gmail.com و شماره تلفن ۰۹۳۳۹۸۷۳۷۰۱ هم برای ارسال آثار، پاسخگوی علاقه‌مندان است.

فراخوان چهارمین جشنواره رسانه‌های شهری با شعار «شهر؛ رسانه، حق بر شهر» بهمن ماه ۹۸ منتشر شد، اقتصاد شهری، سبک زندگی، زیست شهری، اخلاق و حقوق شهروندی، حمل و نقل عمومی، ارتقای فرهنگ بهداشت اجتماعی، کاهش آلودگی هوا و بازآفرینی شهری از محورهای موضوعی این دوره از جشنواره است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha