۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 83782646
۳ نفر

برچسب‌ها

کسب چهار مدال توسط کاراته کاهای قم از مسابقات مجازی کشور

قم – ایرنا – دبیر هیات کاراته استان قم از موفقیت کاراته‌کاهای قم در کسب چهار مدال از مسابقات مجازی کشور و راه‌یابی پنج کاتاروی قم به مسابقات فینال و رده‌بندی خبر داد.

سعید برخوردار روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: امسال به‌واسطه شیوع ویروس کرونا تمام فعالیت‌های ورزشی تعطیل‌شده و عملا بسیاری از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده تقویم سال ۱۳۹۹ به حالت تعلیق درآمده است، اما خوشبختانه فعالیت‌های ورزشی با استفاده از سایر ظرفیت‌ها همچون فضای مجازی جریان دارد.

وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های مجازی کاتای کشور، افزود: این برای نخستین بار در تاریخ کاراته کشور است که شاهد برگزاری مسابقات کشوری کاتا به شکل مجازی هستیم، مسابقاتی که به‌خوبی مورد استقبال کاراته‌کاها قرار گرفت و نمایندگان قم نیز در هر دو بخش مردان و بانوان آن حضور دارند.

دبیر هیات کاراته استان قم با اشاره به نتایج مرحله سوم مسابقات مجازی کاتا کشور، اضافه کرد: نتایج این مرحله از سوی سازمان لیگ فدراسیون در حالی اعلام شد که تعدادی از رده‌ها مقام آوران آن‌ها مشخص‌شده و تعدادی از رده‌ها در مرحله چهارم ادامه دارد که کاتاروهای استان قم جزو مدال‌آوران این مرحله هستند.

وی افزود: در مسابقات کنترلی بانوان، هدیه‌سادات موسوی نماینده هیات کاراته قم در رده سنی جوانان به دیدار فینال راه یافت و زهرا اخویان در مسابقات رده سنی نونهالان راهی مرحله چهارم شده است، کاراته‌کاهایی که با مربیگری آرزو شریفی در این دوره از پیکارها برای کسب رتبه‌های برتر رقابت می‌کنند.

برخوردار با بیان اینکه متین محمدی‌یکتا نیز با مربیگری محمد سلطانی در بخش آقایان به دیدار رده‌بندی رسید، ادامه داد: همچنین سه کاراته‌کا به مربیگری فاطمه خدایی در مسابقات غیرکنترلی روی سکو رفتند، ابتدا در رده سنی جوانان ریحانه فهیمی عنوان قهرمانی را کسب کرد و سپس زینب قراقیه در رده سنی نوجوانان و فاطمه فهیمی در رده سنی نونهالان روی سکوی سوم این دوره از مسابقات افتخار آفرینی کردند.

وی افزود: همچنین در رده سنی بزرگسالان بخش مردان، محمدرضا جعفری با مربیگری دانیال قادری به مقام نایب‌قهرمانی رسید و مهدی گل‌وردی به مسابقه فینال راه یافت، ضمن اینکه محمدحسین رستمی‌زاده و محمدصادق ابوطالبی به دیدار رده بندی رفته‌اند و هر سه نفر به مربیگری محمدرضا رستمی شانس کسب مدال هستند. ر.ج/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =