۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۱
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 83782475
۰ نفر

برچسب‌ها

 سهام هلدینگ ثروت‌آفرینی مازندران در فرابورس عرضه می‌شود

ساری-ایرنا- استاندارمازندران گفت: سهام هلدینگ ثروت‌آفرینی این استان فاز اول در فرابورس برای خریداران عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان روز یکشنبه در جلسه هلدینگ ثروت آفرینی مازندران پیش بینی کرد تا در فاز اول حدود ۱۰ هزار میلیارد ریال از سهام این هلدینگ ثروت آفرینی در فرا بورس عرضه شود.
وی اضافه کرد : ۲۰ درصد از منابع هلدینگ ثروت آفرینی استان از سوی سرمایه گذاران و هیات موسس واگذار تامین و مابقی از محل واگذاری سهام در فرا بورس تامین خواهد شد.
نماینده عالی دولت در مازندران هدف اصلی از واگذاری سهام این هلدینگ را در فرابورس مشارکت آحاد مردم اعلام کرده است.
حسین زادگان افزود : سرمایه های این هلدینگ در حوزه های مختلف اقتصادی در استان مازندران با الویت برای ارزش افزوده سرمایه گذاری می شود.
وی خاطرنشان کرد : هلد ینگ سرمایه گذاری از جمله پیشران های استان برای ایجاد تحرک در بخش های مختلف است که در برنامه های  اصلی کارگروه اقدام نیز قرار دارد.

استاندارمازندران ابراز امیدواری کرد تا هلدینگ ثروت آفرینی استان بتواند روند توسعه این خطه شمال کشور را سرعت ببخشد.
هلدینگ ثروت آفرینی از برنامه های اقتصادی احمد حسین زادگان بیست و سومین استاندار استان مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است که به منظور جذب سرمایه های سرمایه گذاران بومی در سال گذشته استارت خورد و پس از مطالعات کارشناسی اساسنامه شرکت تنظیم و بانک پذیره نویس آن نیز در داخل استان مازندران مشخص شد. طبق گزارش اولیه میزان سرمایه گذاری در این هلدینگ حدود یک هزار میلیارد ریال بود که پیش بینی شد تا در یک برنامه پنج ساله حداقل سرمایه در این هلدینگ به حدود ۵۰ هزار میلیارد ریال برسد و تمام این سرمایه ها در حوزه های اقتصادی در داخل استان به کار گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها