ابتکار: رادیو نسل  در پی تقویت گفت وگوی بین نسلی است

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن تشریح تلاش‌های این معاونت در کاهش مشکلات گفت وگوی بین نسلی در جامعه گفت: سری پادکست‌های معاونت مربوط به گفت وگوی بین نسلی و تحت عنوان رادیو نسل تلاش می‌کند پیوند و ارتباط قوی را بین نسل‌ها فراهم کند.

معصومه ابتکار روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه زنان و خانواده ایرنا، با تاکید بر اینکه زندگی افراد موفق نشان می‌دهد آن‌ها از خانواده‌های پر گفت‌وگو و پرقصه هستند که توانسته اند بر مشکلات پیروز شود، افزود: مامنی سالم‌تر و بااهمیت‌تر از خانواده که بتواند از آحاد جامعه مراقبت کند وجود ندارد اما به دلیل تحولات مختلف در معرض آسیب است.

وی یادآور شد: یکی از این آسیب ها، شکاف و کاهش گفت وگوی بین نسلی است. این که ما در بین همه مسائل و مشکلات روی موضوعی چون گفت وگو متمرکز شده ایم نشان دهنده آن است که موضوع گفت وگو یک مساله جدید برای خانواده ها است.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، به تلاش های معاونت امور زنان در کاهش مشکلات گفت وگوی بین نسلی اشاره کرد و گفت: سری پادکست های مربوط به گفت وگوی بین نسلی را در پروژه مشترکی میان معاونت امور زنان و خانواده و انجمن ارتباطات تحت عنوان «رادیو نسل» ارائه کردیم.

وی درباره رادیو نسل توضیح داد: این پادکست سعی دارد ضمن شناسایی مسائل گفت وگوی بین نسلی، پیوند و ارتباط قوی را بین نسل ها فراهم کند.

ابتکار یادآور شد: این قدم اولی است که برداشته شد و امیدواریم با حمایت رسانه ها و انتشار مناسب آن بتوانیم به نتایج بسیار خوبی در کاهش شکاف بین نسلی و مسایل گفت وگوی بین نسلی ایجاد کنیم. این برنامه به نوعی ادامه راه گفت وگوی ملی خانواده و مجموعه ای است که کنکاش در حوزه بین نسلی می کند.

معاون رئیس جمهوری در پیام توئیتری خود نیز ضمن معرفی این رادیو، نوشته است: برای انسجام خانواده ایرانی و برای هم گرایی اجتماعی نیازمند #گفتگوی_بین_نسلی هستیم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha