۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۳
کد خبرنگار: 1456
کد خبر: 83782263
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار بسته معیشتی کمک مومنانه در نکا توزیع شد

ساری- ایرنا-  فرمانده سپاه ناحیه نکا گفت که یکهزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در این شهرستان توزیع شد.

مجید رضا شعبانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این اقلام شامل بسته‌های معیشتی و بهداشتی است که برای توزیع بین نیازمندان، تهیه شده و ارزش هر بسته سه میلیون ریال است.
به گفته وی ، از ابتدای اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه تاکنون کمک های نقدی و غیر نقدی فراوانی جمع‌آوری و  حدود پنج میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی در این بخش بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان شهرستان نکا توزیع شده است.
شعبانی افزود: در مرحله دوم  کمک مومنانه، یکهزار بسته معیشتی به ارزش سه میلیون ریال در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در شهرستان نکا توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه مرحله سوم این رزمایش در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، گفت: به منظور شناسایی افراد نیازمند واقعی و آسیب‌دیدگان از معتمدان محلی، فرماندهان پایگاههای بسیج، نهادهای حمایتی و دفتر امام جمعه بهره‌گیری می‌شود.
فرمانده سپاه نکا گفت: در بحران کرونا و تعطیلی برخی از مشاغل، تعدادی از خانواده‌ها دچار آسیب اقتصادی شدند و رهبر معظم انقلاب برای جبران آن دستور اجرای رزمایش کمک مومنانه را از روز نیمه شعبان صادر کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =