کرمانشاه در لیگ‌های فوتبال و والیبال صاحب تیم می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه اعلام کرد: این استان باحمایت بخش خصوصی در لیگ‌های دسته یک فوتبال و والیبال صاحب تیم می‌شود.

صابر رحیمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: با پیگیری های استاندار کرمانشاه یکی از شرکت های خصوصی فعال در سطح استان به صورت رسمی برای حمایت از تیم های والیبال و فوتبال استان اعلام آمادگی کرده است.

وی با بیان اینکه نام این شرکت خصوصی پس از قطعی شدن حضور در لیگ ها اعلام خواهد شد، گفت: براساس هماهنگی های انجام شده با سرمایه گذار در فصل آینده رقابت های لیگ‌های دست یک والیبال و فوتبال نمایندگان استان کرمانشاه نیز به زمین خواهند رفت.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، میزان حمایت مالی این سرمایه گذار از تیم های ورزشی کرمانشاه در نشست های آتی مشخص خواهد شد.

صابر رحیمی توضیح داد: در طول سال های گذشته کرمانشاه از داشتن تیم در لیگ های فوتبال و والیبال محروم بود از این رو حضور این حامی اقدام مثبتی برای ورزش استان محسوب می شود.

وی تصریح کرد: تمام زیرساخت ها و امکانات لازم به منظور میزبانی از لیگ های فوتبال و والیبال در استان کرمانشاه فراهم است و هیچ مشکلی در این زمینه احساس نمی شود.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

اخبار مرتبط