کمک مومنانه به ۲۵۰ خانوار محروم کنارک تحویل شد

چابهار- ایرنا- فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کمک مومنانه کارکنان منطقه با حضور امامان جمعه و جماعات به ۲۵۰ خانوار محروم این شهرستان تحویل شد.

دریادار دوم عرشه مصطفی تاج الدینی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پخش اقلام معیشتی در میان مردم نیازمند مناطق شهری و روستایی شهرستان کنارک در ادامه رزمایش «کمک مومنانه» است که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی عید نیمه شعبان بر ضرورت ایجاد رزمایش گسترده در ماه مبارک رمضان برای یاری رساندن به افراد کم بضاعت تاکید داشتند.

وی بیان کرد: در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و همچنین کمک به اقشار نیازمند و کم درآمد، فاز چهارم  این رزمایش بزرگ با توزیع ۲۵۰ بسته هرکدام به ارزش ۳۰۰ هزار تومان به همت کارکنان و خانواده‌های منطقه سوم نبوت نیروی دریایی کنارک در سطح مناطق محروم و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی کنارک تصریح کرد: در ادامه بیانات فرماندهی معظم کل قوا، نیروی دریایی ارتش مستقر در جنوب سیستان وبلوچستان تصمیم به برگزاری رزمایش سراسری «کمک مومنانه» گرفت و ما در مجموعه ارتش و سپاه و بسیج شهرستان با همکاری و مشارکت مردم، گروه‌های جهادی و معتمدان این رزمایش را از نیمه شعبان آغاز کردیم و تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کمک‌های مردمی در رزمایش سراسری «کمک مومنانه» که به صورت کالا و نقدی است محل دریافت و مرکز پخش آن مساجد است وبسته‌ها طبق لیست‌های مشخص شده و بین خانوارهایی که در بحث ویروس کرونادچار آسیب شده‌اند  توزیع می‌شوند.

دریادار دوم عرشه تاج الدینی با تأکید بر اینکه ارتش در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب همیشه پیشقدم بوده و است اظهارداشت: ارتش سعی دارد تا این رزمایش بزرگ در سواحل مکران که آغاز بسیار خوبی داشته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور را می‌توان با تلاش و همدلی همگان در داخل به شایستگی هموار کنیم، گفت: منویات رهبر انقلاب در این برهه حساس راهگشای تمامی مشکلات جامعه بوده و بر همین اساس لازم است تا تمام تلاش خود را برای تحقق منویات رهبری بکار گیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =